LH2100(قفل دیجیتال کارتی)

LH2100(قفل دیجیتال کارتی)

1- دسترسی به قفل دیجیتال توسط رمز:

به این مدل قفل الکترونیکی می توان یک رمز بین 3 تا 19 رقم را شناسایی کرد.

2-جلوگیری از لو رفتن رمز با تابع خیالی:

اگر در هنگام وارد کردن رمز شخصی در نزدیکی شما باشد می‌تواند به راحتی رمز شما را شناسایی کند. برای جلوگیری از لو رفتن رمز شما می‌توانید قبل از وارد کردن رمز تعدادی عدد به دلخواه زده و در پایان رمز اصلی خود را بزنید و یا بلعکس.

قفل دیجیتال اورنت

3- دسترسی به قفل دیجیتال توسط کارت:

این مدل قفل دیجیتالی دارای دو عدد کارت KEY TAG می‌باشد که تا 50 عدد کارت را می‌توانید به قفل شناسایی کنید.

قفل دیجیتال سامسونگ

4- دسترسی به قفل دیجیتال توسط کلید مکانیکی و ریموت کنترل:

کلید مکانیکی زمانی به کار می‌رود که شما رمز خود را فراموش کرده‌اید و کارت خود را نیز گم کرده‌اید و یا زمانیکه باتری دستگاه تمام شده است می‌توانید از این کلید کامپیوتری بهره ببرید. این مدل قفل الکترونیکی قابلیت اضافه شدن ریموت کنترل را دارد. اگر قفل را به ریموت کنترل مجهز کنید می‌توان از آن به عنوان مجوز از طرف منشی مستقر در خارج از اتاق و یا فرد داخل اتاق استفاده کرد.

قفل دیجیتال اثر انگشتی

5- مجهز به سیستم ضد سرقت:

در صورت وارد کردن رمز یا کارت غیر مجاز، همچنین اثر انگشت اشتباه و ضربه زدن به درب یا قفل، آلارم دستگاه به مدت یک دقیقه به صدا در می‌آید و سیستم ورود هم به مدت یک دقیقه قطع می‌شود.

6- مجهز به سیستم ضد شوک:

در صورت وارد کردن ولتاژ غیرمجاز به دستگاه آلارم دستگاه به صدا در می‌آید و سیستم ورود برای چند دقیقه قطع می‌شود.

7- مجهز به سیستم اعلان حریق:

در صورت بروز آتش‌سوزی آلارم دستگاه به صدا در آمده و به شما هشدار می‌دهد.

قفل الکترونیکی

8- منبع تغذیه:

منبع تغذیه قفل از طریق باتری‌های قلمی AA و بدون نیاز به سیم‌کشی برق می‌باشد. این قفل دیجیتال نیاز به 4 عدد باتری قلمی دارد. اگر در طول روز به طور مرتب 10 مرتبه قفل باز و بسته شود باتری به مدت یک سال برای شما کار می‌کند. یک هفته قبل از تمام شدن باتری دستگاه به شما هشدار می‌دهد تا باتری را تعویض کنید.

9- تغذیه اضطراری:

در صورتی که به آلارم دستگاه جهت تعویض باتری توجه نکرده و باتری دستگاه تمام شود می‌توانید یک باتری کتابی 9 ولتی را به منبع تغذیه اتصال دهید تا برق دستگاه تأمین شود و از رمز یا کارت خود جهت باز شدن قفل استفاده کنید و بعد از وارد شدن، باتری قفل دیجیتال را تعویض کنید.

10- قابلیت نصب بر روی انواع درب‌های چوبی و ضدسرقت

ساخت کـره جنوبی و دارای استانداردهای معتبر جهانی (KS&KPS)

 قفل الکترونیکی،سامسونگ،قفل،دستگیره دیجیتالی،قفل دیجیتال،قفل دیجیتالی،قفل دیجیتال،قفل دیجیتال کارتی،قفل دیجیتال سامسونگ، قفل دیجیتال اثر انگشتی،قفل اثر انگشتی،قفل کارتی،قفل رمزی،قفل ضد سرقت،قفل بدون دستگیره،قفل با دستگیره،نمایندگی  قفل دیجیتالی،نمایندگی  قفل دیجیتال، نمایندگی  قفل الکترونیکی،گارانتی قفل دیجیتالی اورنت، وارانتی قفل دیجیتال سامسونگ،نصب قفل دیجیتال سامسونگ،قفل دیجیتالی اورنت،تعمیر قفل دیجیتال اورنت،Samsung، evernet door digital lock، Samsung ddl،Samsungddl،door digital lock، lock، digital lock