قفل الکترونیکی بلوتوثی

با استفاده از “نوک”، قفل هوشمند بلوتوثی، روشی ساده برای قفل کردن و باز کردن اشیا با ارزش خود در اختیار داشته و دیگر نگران گم کردن و یا فراموش کردن کلیدهای خود نخواهید بود. نوک نخستین قفل الکترونیکی بلوتوثی جهان است که روش محافظتی هوشمندانه ای را در اختیار کاربر قرار می دهد. این قفل دیجیتال از طراحی شیک و کمینه گرا برخوردار است و از قابی واکنش دهنده در برابر آب به منظور محافظت از اجزای داخلی سود می برد.

قفل الکترونیکی بلوتوثی نوک دارای فناوری بلوتوث داخلی است و از این طریق می توان آن را با موبایل هوشمند جفت کرد. هنگامی که با استفاده از موبایل هوشمند در فاصله ۱۰ فوتی )۳ متر) نوک را قفل می کنید، این قفل هوشمند می تواند فورا باز شده و نیازی به راه اندازی برنامک و یا بیرون آوردن موبایل هوشمند از جیب وجود ندارد.

قفل دیجیتال نوک نیروی خود را از یک باتری قابل تعویض دریافت می کند اما اگر تعویض باتری را فراموش کرده و یا موبایل هوشمند خود را به همراه نداشته باشید، فناوری کلیک سریع نوک اجازه می دهد تا آن را از طریق یک کد دسترسی سفارشی باز کنید. 

افزون بر این، با استفاده از برنامک اختصاصی نوک این قفل الکترونیکی بلوتوثی به کاربر اجازه می دهد کلیدهایی را با دیگران به اشتراک بگذارد تا آنها نیز امکان استفاده از این قفل را داشته باشند. همچنین، بین تنظیمات دائمی، یک بار و یا سفارشی می توانید یکی را انتخاب کنید. استفاده از قفل دیجیتال بلوتوثی نوک هزینه ای ۵۹ دلاری برای خرید آن را به همراه دارد.

منبع : samsungddl