SHS-2920(قفل دیجیتال کارتی)

SHS-2920(قفل دیجیتال کارتی)

1- دسترسی به قفل دیجیتال توسط کارت و رمز:

به این مدل قفل دیجیتالی می توان یک رمز بین 4 تا 12 رقم را شناسایی کرد.

مخفی بودن صفحه کلید در حالت معمولی

روشن شدن صفحه کلید در هنگام استفاده

مجهز به صفحه رندم

2- دارای کدهای تصادفی:

قبل از وارد کردن رمز، دستگاه به شما دو عدد تصادفی می‌دهد. برای آنکه رد اثر انگشت شما بر روی تمامی اعداد باشد و نتوان رمز شخصی شما را به هیچ وجه تشخیص داد.

3- دسترسی به قفل دیجیتال توسط کارت:

دارای دو عدد کارت KEY TAG می‌باشد که تا 20 عدد کارت را می‌توانید به قفل شناسایی کنید و با کارت‌های RFID که می تواند کارت مترو باشد و یا کارت‌های SMART را می‌توان به آن شناسایی کرد.

در صورت گم کردن کارت می‌توانید به راحتی و بدون احتیاج به هیچ فرد متخصص و دستگاه جانبی کارت مفقود شده را از کار بیندازید.

4- مجهز به قفل اتوماتیک:

بعد از بسته شدن درب، دستگاه به صورت خودکار قفل می‌شود و دیگــر کسی از خارج بدون مجوز نمی‌تواند وارد شود، ولی از داخل توسط یک دکمه درب باز می‌شود، درصورت تمایل می‌توانید این سیستم را فعال و یا غیر فعال کنید.

5- مجهز به سیستم امنیت خروج:

با فعال کردن این سیستم به محض باز کردن درب از داخل، قفل دیجیتال هشدار می‌دهد.

6- منبع تغذیه باتری قلمی:

منبع تغذیه قفل دیجیتال از طریق باتری‌های قلمی AA و بدون نیاز به سیم‌کشی برق می‌باشد. این قفل نیاز به 4 عدد باتری قلمی دارد. اگر در طول روز به طور مرتب 10 مرتبه قفل باز و بسته شود باتری به مدت یک سال برای شما کار می‌کند. یک هفته قبل از تمام شدن باتری دستگاه به شما هشدار می‌دهد تا باتری را تعویض کنید.

7- سیستم تغذیه اضطراری:

در صورتی که به آلارم دستگاه جهت تعویض باتری توجه نکرده و باتری دستگاه تمام شود می‌توانید یک باتری کتابی 9 ولتی را به منبع تغذیه اتصال دهید تا برق دستگاه تأمین شود و از رمز یا کارت خود جهت باز شدن قفل استفاده کنید و بعد از وارد شدن، باتری قفل الکترونیکی را تعویض کنید.

8- مجهز به سیستم ضد سرقت:

در صورت وارد کردن رمز یا کارت غیر مجاز، همچنین اثر انگشت اشتباه و ضربه زدن به درب یا قفل، آلارم دستگاه به مدت یک دقیقه به صدا در می‌آید و سیستم ورود هم به مدت یک دقیقه قطع می‌شود.

9- مجهز به سیستم اعلان حریق:

در صورت بروز آتش‌سوزی آلارم دستگاه به صدا در آمده و به شما هشدار می‌دهد.

10- مجهز به سیستم ضد شوک:

در صورت وارد کردن ولتاژ غیرمجاز به دستگاه آلارم دستگاه به صدا در می‌آید و سیستم ورود برای چند دقیقه قطع می‌شود.

11- قابلیت تنظیم صدای دستگاه
 

12- قابلیت نصب بر روی انواع درب های چوبی و ضد سرقت
 

موارد استفاده قفل‌های بدون دستگیره :
این قفل معمولا برای بالا بردن افزایش امنیت منزل بر روی درب نصب می‌شود. مانند درب ضد سرقت و درب‌های چوبی که تمایلی به عوض کردن دستگیره مکانیکی آن ندارید و یا برای صرفه جویی در هزینه از این مدل قفل استفاده می‌کنند.               

ساخت کـره جنوبی و دارای استانداردهای معتبر جهانی (KS&KPS)

 قفل الکترونیکی،سامسونگ،قفل،دستگیره دیجیتالی،قفل دیجیتال،قفل دیجیتالی،قفل دیجیتال،قفل دیجیتال کارتی،قفل دیجیتال سامسونگ، قفل دیجیتال اثر انگشتی،قفل اثر انگشتی،قفل کارتی،قفل رمزی،قفل ضد سرقت،قفل بدون دستگیره،قفل با دستگیره،نمایندگی  قفل دیجیتالی،نمایندگی  قفل دیجیتال، نمایندگی  قفل الکترونیکی،گارانتی قفل دیجیتالی سامسونگ، وارانتی قفل دیجیتال سامسونگ،نصب قفل دیجیتال سامسونگ،قفل دیجیتالی سامسونگ،تعمیر قفل دیجیتال سامسونگ،Samsung، Samsung door digital lock، Samsung ddl،Samsungddl،door digital lock، lock، digital lock