درباره قفل دیجیتال

درباره قفل دیجیتال

درباره قفل دیجیتال

قـفل دیجیتال محصولی است کـه بـر روی انواع درب های ورودی ساختمان به منظور دسترسی سریع و آسان به قـفل ، افزایش امنیت ، زیبایـی و قفل کردن درب نصب می گردد و با سیستم های متنوع امنیتی که در آن بکار رفته آرامش و امنیت هر چه بیشتر را برای کاربر به ارمغان می آورد.

قـفل دیجیتال محصولی است کـه بـر روی انواع درب های ورودی ساختمان به منظور دسترسی سریع و آسان به قـفل ، افزایش امنیت ، زیبایـی و قفل کردن درب نصب می گردد و با سیستم های متنوع امنیتی که در آن بکار رفته آرامش و امنیت هر چه بیشتر را برای کاربر به ارمغان می آورد. برای دسترسی بـه قفل دیجیتال علاوه بر رمز می توانید با استفاده از کـارت، کلید مغنـاطیسی و یا اثـر انگشت خود به قفـل دسترسی داشته باشید. این محصول دارای امکاناتی است که می تواند امنیت خانه شما را تامین نماید تا از سختی کار و امنیت پایین قفل های سنتی رهایی یابید. از مزایای این قفل های الکترونیکی می توان به موارد زیر اشاره نمود:
- با وجود این مدل قفل های الکترونیکی دیگر نگران گم کـردن کلید منزل خود و یا جـا گـذاشتن آن در مکـانهای عمومی نخواهید بود و دیگر استرس ماندن پشت درب منزل خود را نخواهید داشت.

- با وجـود این مـدل قفل های دیجیتال دیگر نیازی نیست که هر باری که از منزل خود خارج می شوید درب منزل خود را قـفل کنید، بـا استفاده از این مـدل قفل های الکترونیکی بعد از هر بار بسته شدن درب دستگاه به صورت خودکـار قفل می شود و از خارج از مـنزل کسی نمی تواند به قفـل شما دسترسی داشته بـاشد و آن را باز کند، ولی از داخـل مـنزل بـه راحتی می توانید با استفاده از دستگیره درب را باز کنید.

کارکردهای مختلف قفل دیجیتال

قفل دیجیتال کارتی

قفل دیجیتال کارتی علاوه بر وارد نمودن یک رمز بین ۴ تا ۱۲ رقم، دارای پنل ورودی کارت جهت باز نمودن درب منازل می باشد.

 

این مدل قفل الکترونیکی دارای دو عدد کارت KEY TAG می‌باشد که تا ۲۰ عدد کارت را می‌توانید به قفل دیجیتال شناسایی کنید و با کارت‌های RFID که می تواند کارت مترو باشد و یا کارت‌های SMART را می‌توان به قفل الکترونیکی شناسایی کرد.

 

در صورت گم کردن کارت می‌توانید به راحتی و بدون احتیاج به هیچ فرد متخصص و دستگاه جانبی کارت مفقود شده را از کار بیندازید.

 

برای اطلاعات بیشتر به صفحه محصولات مراجعه نموده یا با شماره تلفن های 88611560 -09380941398 تماس حاصل فرمایید.

قفل دیجیتال اثر انگشتی

قفل دیجیتال اثرانگشتی علاوه بر وارد نمودن یک رمز بین ۴ تا ۱۲ رقم، دارای پنل ورودی اثرانگشت جهت باز نمودن درب منازل می باشد.

 

این مدل قفل اثرانگشتی قابلیت شناسایی ۱۰۰ عدد اثر انگشت را دارد.

 

همچنین این قفل الکترونیکی دارای سیستم ورودی دوبل می باشد یعنی برای وارد شدن باید هم رمز عبوری را وارد کنید و هم اثر انگشت خود را به قفل شناسایی کنید تا قفل الکترونیکی باز شود.

 

برای اطلاعات بیشتر به صفحه محصولات مراجعه نموده یا با شماره تلفن های 88611560-09380941398 تماس حاصل فرمایید.

قفل دیجیتال رمزی

تمام قفل های الکترونیکی سامسونگ دارای پنل جهت وارد نمودن رمز می باشند. به این مدل قفل های دیجیتال می توان یک رمز بین ۴ تا ۱۲ رقم را شناسایی کرد.

 

قبل از وارد کردن رمز، دستگاه به شما دو عدد تصادفی می‌دهد. برای آنکه رد اثر انگشت شما بر روی تمامی اعداد باشد و نتوان رمز شخصی شما را به هیچ وجه تشخیص داد.

 

صفحه کلید در هنگام استفاده توسط تماس دست، روشن می‌شود و در حالت معمولی صفحه کلید مخفی است.

 

همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد قفل دیجیتال رمزی و کارتی و اثرانگشتی سامسونگ با شماره های 09380941398 و 88611560 تماس حاصل فرمایید و یا از سایت این شرکت دیدن نمایید.

کارت و اثر انگشت

یکی از جدیدترین قفل های هوشمند شرکت سامسونگ SHS-P910 می باشد. این قفل اثرانگشتی و کارتی دارای هر سه پنل ورودی رمز، کارت، اثرانگشت می باشد که کار با این قفل الکترونیکی را آسان تر و امنیت منزل شما را بالا خواهد برد. این قفل اثرانگشتی دارای ورودی دوبل رمز و اثرانگشت و رمز و کارت می باشد که خیال شما را از بابت امنیت خانه راحت می نماید. از دیگر مزایای این قفل دیجیتال، ویژگی PULL & PUSH آن می باشد.

 

لازم به ذکر است این قفل الکترونیکی یکی از پرفروش ترین قفل های شرکت سامسونگ می باشد که با استقبال زیادی از سوی مشتریان این شرکت مواجه شده است.

 

شما هم نفر بعدی باشید تا از بابت امنیت منزل خود اطمینان حاصل نمایید.

قفل دیجیتال بدون دستگیره

این قفل معمولا برای بالا بردن افزایش امنیت منزل بر روی درب نصب می‌شود. مانند درب ضد سرقت و درب‌های چوبی که تمایلی به عوض کردن دستگیره مکانیکی آن ندارید و یا برای صرفه جویی در هزینه از این مدل قفل استفاده می‌کنند.

 

همانطور که ملاحظه می فرمایید شرکت سامسونگ برای تمام خواسته های شما محصولات متنوع با کارایی متفاوت تولید نموده تا علاوه بر افزایش امنیت منازل شما، رضایت شما را نیز جلب نماید.

قفل دیجیتال شیشه سکوریت

در ساختمان سازی شیشه سکوریت برای سازه‌های بدون قاب مانند در ورودی و یا هر مکانی که احتمال صدمه زدن به انسان را داشته باشد قابل استفاده است.

 

شرکت سامسونگ برای افزایش امنیت این نوع درب ها نیز، قفل های هوشمند مناسب با جنس آن طراحی نموده است. قفل دیجیتال SHS-G510 از جمله محصولات این شرکت می باشد که بر روی درب های شیشه سکوریت نصب می شود.

سوالات متداول

1- قفل دیجیتال بر روی چه نوع درب هایی نصب می شود ؟

قفل دیجیتال بر روی انواع درب های چوبی و ضد سرقت قابلیت نصب را دارد. به شرطی که دارای ویژگی های ذیل باشد:

* ضخامت درب حداقل باید ۳٫۵cm تا ۹cm باشد .

* بائو(فاصله لبه درب تا شروع نقش و نگار) درب باید حداقل ۱۲cm باشد .

2- منبع تغذیه قفل دیجیتال چیست؟

تمامی قفل های دیجیتال سامسونگ با ۴ الی ۸ عدد باتری قلمی کار می کند.

3- در صورت اتمام باتری قلمی چگونه می توان درب را باز کرد؟

یک هفته قبل از اتمام باتری ها دستگاه به شما هشدار می دهد. در صورتی که به هشدار توجه نکرده و باتری ها را تعـویـض نکردیـد، می تـوانـیـد بـا اسـتـفـاده از یـک بـاتـری کتابی ۹ ولتی بـرق دسـتـگاه را تأمـیـن کرده و وارد شـویـد.

4- آیا این مدل قفل های دیجیتال دارای ریموت کنترل می باشند؟

اکثر این قفل ها قابلیت اضافه شدن ریموت کنترل را دارند که در صورت نیاز و به صورت اختیاری (option) می توانید به دستگاه اضافه کنید.

5- طریقه دسترسی به این مدل قفل های دیجیتال چگونه است ؟

اکثر این مدل قـفل های الکترونیکی دارای دو سیستم دستـرسی می باشند که به صورت : رمـز و اثر انگشت، رمز و کارت، رمز و کلید همچنین قفل دیجیتال سامسونگ با طراحی ویژه قفلی با ۳ سیستم دسترسی نیز طراحی کرده است : مدل SHS-P910 با سیستم دسترسی رمز، کارت و اثرانگشت.

6- آیا این مدل قفل های دیجیتال بر روی درب های که قبلا بر روی آنها قفل الکترونیکی نصب بوده قابلیت نصب را دارند؟

بله، به راحتی می توان قفل های دیجیتال را جایگزین قفل های قدیمی خود کنید.

7- در صورت گم شدن کارت یا کلید مغناطیسی چکار باید کرد؟

در صـورت گـم کـردن کارت یا کلید مغناطیسی به راحـتی خود شما می توانید کارت یا کلید مغناطیسی مفـقـود شده را از کار بیندازید.

8- نحوه نصب این مدل قفل های دیجیتال به چه صورت می باشد؟

نصب هر قفل دیجیتال به صورت میانگین بین ۲ الی ۳ ساعت طول می کشد. برای داشتن وارانتی تعویض و گارانتی خدمات باید افراد مجرب زیر نظر شرکت، قفل خریداری شده را نصب کنند.

9- هزینه نصب هر قفل دیجیتال به چه صورت محاسبه می شود؟

هـزیـنه نـصـب هـر درب بعد از بـازدیـد و سخـتـی کـار مشـخص می شود که معمولا ۱۰ درصد قـیـمـت قـفل خریداری شده می باشـد.

10- آیا می شود در صورت جابجایی محل زندگی قفل دیجیتال را به مکان دیگر منتقل کنیم؟

بله. در صورت عوض کردن محل سکونت می توانید قفل را در جای دیگر و درب دیگر نصب و استفاده کنید.

 

11- آیا این مدل قفل های دیجیتال عبور و مرور را ثبت می کنند؟

خیر، به دلیل سیستم امنیتی ضد هک که برای این قفل های الکترونیکی به کار برده اند هیچکدام از این مدل قفل های دیجیتال شرکت سامسونگ قابلیت ذخیره اطلاعات را ندارند.

12- قفل های دیجیتال شرکت سامسونگ از چه بخش های تشکیل شده است؟

این قـفل هـای دیجیتال از سه بخش اصـلی تـشکیل شـده اند که عبارت انـد از قسـمت داخـلی، قسمت بیرونی، مـغزی و قسمت هـای دیگر مانند مقابل مـغـزی، بـاتری، دو عدد کـارت (در مدل های کارتی) ، پیچ، میله اتصال، شابلون نصب، دفترچه راهنما و کارت گارانتی تشکیل شده است.

 

13- فرق قفل دیجیتال با دستگیره و بدون دستگیره چیست و موارد استفاده آن چیست؟

قـفـل دیجیتال بدون دستگیره تمام خصوصیات قفل با دستگیره را دارد ولی برای باز و بسته کردن درب، شما نیاز به یک دستگیره دیگر دارید. موارد استفاده از قفل های بـدون دستگره زمانی است کـه درب شمـا دارای استـانداردهای لازم برای نصب قفل دیجیتال با دستگیره نباشد به همین دلیل اغلـب قفل بـدون دستگـیره نصـب می کنند و یا زمانی که شمـا نمی خواهید قـفل درب خود را باز کنـید از این نوع قفل الکترونیکی برای بالا بردن افـزایش امنیت یا قفل کمکی استفـاده می کنید و همچنین برای صرفه جویی در هـزینه مالی نیز این مدل قفل های دیجیتال (بدون دستگیره) استفاده می شود.

 

14- تفاوت مغزی تک زبانه و دو زبانه چیست؟

تنها تفاوت آن ها در مصرف بیشتر باتری می باشد.